Zestaw promocyjny okno PTP-V U3 + EZV-A + XDP

Wysyłka w: 3 dni robocze
Cena: 1 441,00 zł 1441.00
ilość szt.
* - Pole wymagane

Opis

Promocyjny zestaw okna dachowego FAKRO z ciepłym montażem.

W skład pakietu wchodzi:

  1. okno białe PVC profi PTP-V U3 z nawiewnikiem V35,
  2. kołnierz EZV-A do profilowanych pokryć dachowych o wysokości profilu do 45mm,
  3. zestaw izolacyjny XDP.

 

1. Okno dachowe profi FAKRO PTP-V U3 białe z nawiewnikiem V35

     

Okna aluminiowo-tworzywowe PTP-V U3  są oknami dachowym o konstrukcji obrotowej, wykonanymi z wielokomorowych profili PVC w kolorze białym, które wewnątrz wzmocnione są ocynkowanymi rdzeniami stalowymi. Taka konstrukcja zapewnia dużą stabilność całego okna i zapobiega odkształcaniu się profili podczas jego użytkowania. Okno idealnie nadaje się do stosowania w pomieszczeniach na poddaszu, w których panuje okresowo podwyższony poziom wilgoci np. w łazienkach czy w kuchniach. Okno jest trwałe, odporne na korozję i zmienne czynniki atmosferyczne a konserwacja ograniczona jest do niezbędnego minimum. Tworzywo, z którego jest wykonane nie pochłania wilgoci i charakteryzuje się wysoką odpornością na działanie kwasów czy alkoholi Klamka w kolorze białym, umieszczona w dolnej części skrzydła umożliwia.
łatwą obsługę okna oraz dwustopniowe mikrouchylenie.

 

2. Kołnierz uszczelniający FAKRO EZV-A

 

Niezbędnym elementem pozwalającym na prawidłowe zamontowanie okna w połaci dachowej jest kołnierz uszczelniający. Precyzyjnie zaprojektowane, systemowe elementy kołnierza pozwalają na trwałe i szczelne połączenie okna z pokryciem dachowym. Zadaniem kołnierza jest odprowadzanie wody deszczowej i śniegu poza okno oraz zabezpieczenie przed wiatrem.

Kołnierz EZV-A pozwala na szczelne połączenie okna z profilowanymi pokryciami dachowymi takimi jak: dachówka, blacha profilowana. Jest to kołnierz uniwersalny, który może być stosowany nie tylko do pokryć falistych, ale do wszystkich rodzajów pokryć dachowych o wysokości profilu do 45 mm.

Standardowo przystosowany jest do montażu pojedynczego okna w połaci dachu. Występuje również w wersji modułowej do zespalania okien w grupy: zespolenia poziome, pionowe i blokowe.
Zakres montażu w dachach o spadku od 15° do 90° .

 

3. Zestaw izolacyjny FAKRO XDP

 

Zestaw izolacyjny XDP służy do szybkiego i szczelnego wykonania izolacji paroprzepuszczalnej i termoizolacyjnej okna. Składa się z kołnierza paroprzepuszczalnego służący do połączenia okna z folią dachową stosowaną w konstrukcji dachu. Wykonany jest z najwyższej jakości membramy wysokoparoprzepuszczalnej EUROTOP. Boki kołnierza wykonane są w ten sposób, że umożliwiają założenie kołnierza bezpośrednio na łaty, niezależnie od odstępów między nimi i ich grubości. Materiał termoizolacyjny w zestawie XDP wykonany jest z naturalnej wełny owczej, która jest specjalnie impregnowana i składa się z bloków z wełny owczej oraz warkocza z wełny owczej.

 

Dane techniczne

materiał aluminiowo-tworzywowe białe
oblachowanie szaro brązowe RAL 7022
zestaw szybowy jednokomorowy
nawiewnik V35 do 43m3/h
współczynnik RW 35 dB
system topsafe tak
U szyby 1,0 W/m2K
U okna 1,3 W/m2K
system uszczelnień 4
mikrouchylanie tak
klamka elegant biała
zew.szyba hartowana tak
ramka dystansowa ciepła TGI

Opinie o produkcie (0)

do góry
Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl