Zestaw promocyjny okno FTU-V U3 + EZV-A + XDP, pakiet 2-szybowy

Wysyłka w: 3 dni robocze
Cena: 1 524,00 zł 1524.00
ilość szt.
* - Pole wymagane

Opis

Promocyjny zestaw okna dachowego FAKRO z ciepłym montażem.

W skład pakietu wchodzi:

  1. okno białe drewniano - poliuretanowe profi FTU-V U3 z nawiewnikiem V40,
  2. kołnierz EZV-A do profilowanych pokryć dachowych o wysokości profilu do 45mm,
  3. zestaw izolacyjny XDP.

 

1. Okno dachowe profi FAKRO FTU-V U3 białe z nawiewnikiem V40

     

Okno FTU-V U3 jest oknem obrotowym pomalowanym lakierem poliuretanowym w kolorze białym. Specjalnie przygotowane drewno i potrójna warstwa lakieru tworzy trwałą i idealnie gładką powierzchnię profili okna. Okno posiada jednolitą białą powierzchnię bez widocznych na drewnie słoi. Okno FTU-V U3 jest bardziej odporne na wilgoć w porównaniu z oknami malowanymi lakierem akrylowym np. FTP-V. Okno FTU-V U3 znajduje szerokie zastosowanie, ponieważ można je montować w większości pomieszczeń na poddaszu, nawet w pomieszczeniach gdzie występuje okresowo podwyższona wilgotność powietrza np. w łazienkach. W pomieszczeniach, w których wilgotność powietrza utrzymuje się przez dłuższy okres np. w suszarniach, zalecamy stosowanie okien aluminiowo-tworzywowych. Klamka w kolorze białym, umieszczona w dolnej części skrzydła umożliwia łatwą obsługę okna oraz dwustopniowe mikrouchylenie.

 

2. Kołnierz uszczelniający FAKRO EZV-A

 

Niezbędnym elementem pozwalającym na prawidłowe zamontowanie okna w połaci dachowej jest kołnierz uszczelniający. Precyzyjnie zaprojektowane, systemowe elementy kołnierza pozwalają na trwałe i szczelne połączenie okna z pokryciem dachowym. Zadaniem kołnierza jest odprowadzanie wody deszczowej i śniegu poza okno oraz zabezpieczenie przed wiatrem.

Kołnierz EZV-A pozwala na szczelne połączenie okna z profilowanymi pokryciami dachowymi takimi jak: dachówka, blacha profilowana. Jest to kołnierz uniwersalny, który może być stosowany nie tylko do pokryć falistych, ale do wszystkich rodzajów pokryć dachowych o wysokości profilu do 45 mm.

Standardowo przystosowany jest do montażu pojedynczego okna w połaci dachu. Występuje również w wersji modułowej do zespalania okien w grupy: zespolenia poziome, pionowe i blokowe.
Zakres montażu w dachach o spadku od 15° do 90° .

 

3. Zestaw izolacyjny FAKRO XDP

 

Zestaw izolacyjny XDP służy do szybkiego i szczelnego wykonania izolacji paroprzepuszczalnej i termoizolacyjnej okna. Składa się z kołnierza paroprzepuszczalnego służący do połączenia okna z folią dachową stosowaną w konstrukcji dachu. Wykonany jest z najwyższej jakości membramy wysokoparoprzepuszczalnej EUROTOP. Boki kołnierza wykonane są w ten sposób, że umożliwiają założenie kołnierza bezpośrednio na łaty, niezależnie od odstępów między nimi i ich grubości. Materiał termoizolacyjny w zestawie XDP wykonany jest z naturalnej wełny owczej, która jest specjalnie impregnowana i składa się z bloków z wełny owczej oraz warkocza z wełny owczej.

 

Dane techniczne

materiał drewno lakier poliuretanowy biały
oblachowanie szaro brązowe RAL 7022
zestaw szybowy jednokomorowy
nawiewnik V40P do 49m3/h
współczynnik RW 35 dB
system topsafe tak
U szyby 1,0 W/m2K
U okna 1,2 W/m2K
system uszczelnień 4
lakier trzykrotnie
mikrouchylanie tak
klamka elegant biała
zew.szyba hartowana tak
ramka dystansowa ciepła TGI

Opinie o produkcie (0)

do góry
Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl