Zestaw promocyjny okno FTS-V U2 + EZV-A+ XDP, pakiet 2-szybowy

Wysyłka w: 5 dni roboczych
Cena: 1 177,00 zł 1177.00
ilość szt.

towar niedostępny

* - Pole wymagane

Opis

Promocyjny zestaw okna dachowego FAKRO z ciepłym montażem.

W skład pakietu wchodzi:

  1. okno drewniane STANDARD FTS-V U2 z nawiewnikiem,
  2. kołnierz EZV-A do profilowanych pokryć dachowych o wysokości profilu do 45mm,
  3. zestaw izolacyjny XDP.

 

1. Okno dachowe standard FAKRO FTS-V U2 z nawiewnikiem

     

Okna obrotowe FTS-V U2 to popularna konstrukcja okien dachowych. Zawias umieszczony w połowie wysokości okna, umożliwia obrót skrzydła i pozostawienie go w pozycji otwartej. Skrzydło można również obracać wokół osi o 180° i zablokować je zasuwką ryglującą, co pozwala na wygodne i bezpieczne mycie zewnętrznej szyby okna. Okna obrotowe obsługiwane są za pomocą klamki z dwustopniowym mikrouchyleniem, umieszczonej w dolnej części skrzydła. Wykonane z drewna sosnowego, impregnowanego próżniowo i malowanego lakierem akrylowym,klamka Standard umieszczona w dolnej części skrzydła umożliwia łatwą obsługę okna oraz dwustopniowe mikrouchylenie, 10 lat gwarancji.

 

2. Kołnierz uszczelniający FAKRO EZV-A

 

Niezbędnym elementem pozwalającym na prawidłowe zamontowanie okna w połaci dachowej jest kołnierz uszczelniający. Precyzyjnie zaprojektowane, systemowe elementy kołnierza pozwalają na trwałe i szczelne połączenie okna z pokryciem dachowym. Zadaniem kołnierza jest odprowadzanie wody deszczowej i śniegu poza okno oraz zabezpieczenie przed wiatrem.

Kołnierz EZV-A pozwala na szczelne połączenie okna z profilowanymi pokryciami dachowymi takimi jak: dachówka, blacha profilowana. Jest to kołnierz uniwersalny, który może być stosowany nie tylko do pokryć falistych, ale do wszystkich rodzajów pokryć dachowych o wysokości profilu do 45 mm.

Standardowo przystosowany jest do montażu pojedynczego okna w połaci dachu. Występuje również w wersji modułowej do zespalania okien w grupy: zespolenia poziome, pionowe i blokowe.
Zakres montażu w dachach o spadku od 15° do 90° .

 

3. Zestaw izolacyjny FAKRO XDP

 

Zestaw izolacyjny XDP służy do szybkiego i szczelnego wykonania izolacji paroprzepuszczalnej i termoizolacyjnej okna. Składa się z kołnierza paroprzepuszczalnego służący do połączenia okna z folią dachową stosowaną w konstrukcji dachu. Wykonany jest z najwyższej jakości membramy wysokoparoprzepuszczalnej EUROTOP. Boki kołnierza wykonane są w ten sposób, że umożliwiają założenie kołnierza bezpośrednio na łaty, niezależnie od odstępów między nimi i ich grubości. Materiał termoizolacyjny w zestawie XDP wykonany jest z naturalnej wełny owczej, która jest specjalnie impregnowana i składa się z bloków z wełny owczej oraz warkocza z wełny owczej.

Okna FTS-V U2 mogą być nadal stosowane w budynkach dla, których pozwolenia na budowę zostały wydane lub złożone do 30 grudnia 2020 roku oraz pomieszczeniach o temperaturze mniejszej niż 16C niezależnie od tego kiedy budynek, w którym się znajdują uzyskał pozwolenie na budowę.

 

Dane techniczne

materiał drewno lakier bezbarwny akrylowy
oblachowanie szaro brązowe RAL 7022
zestaw szybowy jednokomorowy
nawiewnik V10
kąt nachylenia dachu 15*-45*
współczynnik RW 35 dB
system topsafe nie
U szyby 1,1 W/m2K
U okna 1,3 W/m2K
system uszczelnień 2
lakier jednokrotnie
mikrouchylanie tak
klamka standard
zew.szyba hartowana tak
ramka dystansowa stalowa
gwarancja 10 lat

Opinie o produkcie (0)

do góry
Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl