Zestaw promocyjny okno FTP-V U4 + EHV-AT Termo + XDP, pakiet 3-szybowy

Wysyłka w: 48 godzin
Cena: 1 454,00 zł 1454.00
ilość szt.

towar niedostępny

* - Pole wymagane

Opis

Promocyjny zestaw okna dachowego FAKRO z ciepłym montażem.

W skład pakietu wchodzi:

  1. okno drewniane profi FTP-V U4 z nawiewnikiem V40,
  2. kołnierz EHV-A Thermo do profilowanych pokryć dachowych o wysokości profilu do 90mm,
  3. zestaw izolacyjny XDP.

 

1. Okno dachowe profi FAKRO FTP-V U4 z nawiewnikiem V40 i szybą dwukomorową

     

Okna FTP-V U4 to bogato wyposażone okna obrotowe z szybą dwukomorową. Drewno lakierowane jest dwukrotnie, posiada poczwórny system uszczelnienia, oraz automatyczny nawiewnik V40P. Nowy nawiewnik V40P zapewnia optymalną ilość powietrza w pomieszczeniu przy szczelnie zamkniętym oknie. Zawias umieszczony w połowie wysokości okna, umożliwia obrót skrzydła i pozostawienie go w pozycji otwartej. Skrzydło można również obracać wokół osi o 180° i zablokować je zasuwką ryglującą, co pozwala na wygodne i bezpieczne mycie zewnętrznej szyby okna. Okna obrotowe obsługiwane są za pomocą klamki z dwustopniowym mikrouchyleniem, umieszczonej w dolnej części skrzydła.

 

2. Kołnierz uszczelniający FAKRO EHV-AT Thermo

 

Niezbędnym elementem pozwalającym na prawidłowe zamontowanie okna w połaci dachowej jest kołnierz uszczelniający. Precyzyjnie zaprojektowane, systemowe elementy kołnierza pozwalają na trwałe i szczelne połączenie okna z pokryciem dachowym. Zadaniem kołnierza jest odprowadzanie wody deszczowej i śniegu poza okno oraz zabezpieczenie przed wiatrem.

Kołnierz EHV-AT Thermo pozwala na szczelne połączenie okna z profilowanymi pokryciami dachowymi takimi jak: dachówka, blacha profilowana. Jest to kołnierz uniwersalny, który może być stosowany nie tylko do pokryć falistych, ale do wszystkich rodzajów pokryć dachowych o wysokości profilu do 90 mm.

Kołnierz Thermo izoluje termicznie okno i znacznie poprawia współczynnik przenikania ciepła nawet do 15% w zależności od typu okna. Ogranicza ryzyko powstawania ewentualnych mostków termicznych i strat ciepła.

Standardowo przystosowany jest do montażu pojedynczego okna w połaci dachu. Występuje również w wersji modułowej do zespalania okien w grupy: zespolenia poziome, pionowe i blokowe.
Zakres montażu w dachach o spadku od 15° do 90° .

 

3. Zestaw izolacyjny FAKRO XDP

 

Zestaw izolacyjny XDP służy do szybkiego i szczelnego wykonania izolacji paroprzepuszczalnej i termoizolacyjnej okna. Składa się z kołnierza paroprzepuszczalnego służący do połączenia okna z folią dachową stosowaną w konstrukcji dachu. Wykonany jest z najwyższej jakości membramy wysokoparoprzepuszczalnej EUROTOP. Boki kołnierza wykonane są w ten sposób, że umożliwiają założenie kołnierza bezpośrednio na łaty, niezależnie od odstępów między nimi i ich grubości. Materiał termoizolacyjny w zestawie XDP wykonany jest z naturalnej wełny owczej, która jest specjalnie impregnowana i składa się z bloków z wełny owczej oraz warkocza z wełny owczej.

 

Produkty superTrio. W zestawie z kołnierzem uszczelniającym Thermo i markizą okna w kolorze oblachowania RAL 7016 (antracyt) i RAL 9005 (czarny) dostępne bez dodatkowych dopłat w terminie realizacji 15 dni roboczych.

 

Dane techniczne

materiał drewno lakier bezbarwny akrylowy
oblachowanie szaro brązowe RAL 7022
zestaw szybowy dwukomorowy
nawiewnik V40P do 49m3/h
kąt nachylenia dachu 15*-45*
współczynnik RW 35 dB
system topsafe tak
U szyby 0,7 W/m2K
U okna 1,1 W/m2K (1,0 W/m2K z kołnierzem EHV-AT Thermo)
system uszczelnień 4
lakier dwukrotnie
mikrouchylanie tak
klamka elegant
zew.szyba hartowana tak
ramka dystansowa ciepła TGI
gwarancja 10 lat

Opinie o produkcie (0)

do góry
Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl