Lemar papa wierzchniego krycia Aspot Extra W-PYE250 SBS S52/5m2

Wysyłka w: 3 dni robocze
Cena: 26,00 zł 26.00
ilość m2

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Papa wierzchniego krycia Aspot Extra W-PYE250 S52 SBS

Opis produktu

Papa asfaltowa zgrzewalna wierzchniego krycia ASPOT EXTRA W-PYE250 S52 SBS przeznaczona jest do wykonywania wierzchniej warstwy w wielowarstwowych pokryciach dachowych. Papę można stosować do wykonywania nowych lub renowacji starych pokryć dachowych. Ze względu na wysoką wytrzymałość oraz zdolność do wydłużenia przy rozciąganiu zaleca się stosować na izolacje narażone na czynniki mechaniczne. Papę mocuje się do podłoża metodą zgrzewania. Papa nie jest przeznaczona pod uprawy roślinne.

Wykonywanie izolacji z zastosowaniem papy ASPOT EXTRA W-PYE250 S52 SBS powinno odbywać się według projektu technicznego opracowanego zgodnie z przepisami budowlanymi, z uwzględnieniem szczegółowych wytycznych zawartych w instrukcjach producenta. W obniżonych temperaturach otoczenia, papa powinna być przed użyciem przechowywana przez 24 godz. w temperaturze nie niższej niż +18C. Papę zaleca się układać w temperaturze +8C. Nie należy układać papy w przypadku mokrej powierzchni dachu, jej oblodzenia, podczas opadów atmosferycznych oraz przy silnym wietrze. Rolki papy powinno się przechowywać w pomieszczeniach krytych, chronione przed zawilgoceniem i przed działaniem promieni słonecznych lub źródeł ciepła. Rolki należy układać na równym podłożu w pozycji stojącej w jednej warstwie. Przewozić środkami transportu układane w jednej warstwie w pozycji stojącej, zabezpieczone przed przewracaniem się oraz uszkodzeniem. Rolki należy układać w sposób uniemożliwiający przemieszczanie się ich podczas transportu.

Pliki do pobrania:

Dane techniczne

zastosowanie produktu Wierzchniego krycia, do pokryć wielowarstwowych. Można stosować na wszelkiego rodzaju konstrukcje dachowe: blacha trapezowa, konstrukcja drewniana, podłoże betonowe (żelbetonowe).
rodzaj montażu Zgrzewanie
grubość 5,2 mm
giętkość w niskiej temperaturze - 20°C
rodzaj masy Modyfikowana SBS
rodzaj osnowy Włóknina poliestrowa
wymiary rolki 5m x 1m (5m2)
waga rolki 34kg
ilość na palecie 120 m2/24 rolki
max siła rozciągająca (wzdłuż i w poprzek) 1000N / 800N +/-200N w obu kierunkach
wydłużenie przy max sile rozciągajacej 45% / 45% +/-15% w obu kierunkach
odporność na spływanie w max temperaturze min +100°C
wodoszczelność wodoszczelna przy ciśnieniu 60 kPa
gwarancja 5 lat

Opinie o produkcie (0)

do góry
Projekt i wykonanie: Gabiec.pl
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl